top of page

Tırmanıcı Görüşleri

 Yıl 2019 ve artık kış mevsiminde buz tırmanışı için antrenman yapmalıyım ama nereye gitmeliyim diye düşünmeye gerek kalmadan gidilecek bir  yer var. Sürekli gelişen, gelecekte daha güzel işlerin olacağının işaretidir diyebilirim. Ice parkın yapımında emeği geçen herkese teşekkürler.

Murat AKAY

Ülkemize böyle bir tırmanış imkanı sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Her sene daha da güzelleşiyor. Profesyonel veya amatör tırmanıcı olmanız hatta da merak edip denemek isteyenlere bile hizmet vermeye başlamış. Teşekkürler Ice Park.

Very nice place to ice climbing for beginners or confirmed climbers 👍👍👍

Başlangıç orta ve ileri seviyede tırmanış imkanı sunan ve tırmanış mevsiminin daha uzun olduğu. Her yıl daha da gelişen ve biz tırmanışcıların buz tekniğini geliştiren cok güzel bir proje. Emeği gecen herkese cok teşekürler

Türkiye dağcılığı için oldukça önemli bir girişim Palandöken Ice Park projesi. Mevsim şartlarından dolayı şelale tırmanılamayan zamanalarda çok iyi bir antreman alanı, çok iyi bir eğitim yeri. Kulüpler için, yeni başlayanlar için oldukça el verişli bir alan. 3 senedir koşarak gittiğimiz Palandöken Ice Park dönüş yolunda özlenmeye başlayan profesyonellikte ve samimi ortamıyla da organize edilen eşsiz bir heyecan. Emeği geçen Erdal EMEÇ'e, Mustafa TEKİN ve Yıldırım Beyazıt ÖZTÜRK'e ne kadar teşekkür etsek az.

Böylesi kolay ulaşılabilir büyük bir tecrübe alanı. Buz deneyimi ve donmuş şeldle tırmanışı için ilk adımlar. Emeği geçen ve misafirperver kardeşlerime sonsuz şükranlarımla...

Açıldığı günden beri 3 sezondur gidip tırmanış yaptığımız muhteşem bir yapay buz tırmanış duvarı. Her seviyeye uygun rotalar ve sıcacık dadaş çayı mevcut :) Birçok insanın cefakarca emek harcayıp çalışmasıyla her yıl dahada kendini geliştirerek popülerleşen bu duvarı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

kufi009pf_edited.png

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi öğrenmekten memnuniyet duyarız

Bizi arkadaşlarınıza önerir miydiniz?

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page